214 | NA KANAPI
TONDEROVÁ-ZÁTKOVÁ Sláva (1888 – 1969)
- starting price: 28 000 CZK
- hammer price: 40 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 66,5 x 83 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole S. T. 31, zezadu na plátně opatřeno razítkem: VYSTAVENO V MÁNESU 1936.
Souborná výstava obrazů Slávy Tonderové-Zátkové, Mánes, 1936, č. k. 38.